MENU

Aktualności - Aktualności

Liga Mediów
20 października 2019

Notowania po 44 dniach wyścigowych.

Fiburn F zimowym faworytem na Derby
20 października 2019

Drugi w roczniku dwulatków po Inter Royal Lady Fiburn F wygrał pod Antonem Turgaevem Nagrodę Mokotowską i zgodnie z tradycją zdobył miano zimowego faworyta na przyszłoroczne Derby.

Powtórki gonitw (20 października)
20 października 2019

Zapraszamy do obejrzenia powtórek dzisiejszych gonitw.

Powtórki gonitw (19 października)
19 października 2019

Zapraszamy do obejrzenia powtórek dzisiejszych gonitw.

Chłodnym okiem (20 października)
19 października 2019

Oceny szans koni na podstawie ich wcześniejszych występów oraz informacji ze stajni. Pierwsza gonitwa o godz. 11.30.

Liga Mediów
19 października 2019

Notowania po 43 dniach wyścigowych.
 

 

W dwóch biegach pozagrupowych rozegranych w sobotę zwycięstwa odniosły konie ze stajni Adama Wyrzyka, dosiadane przez jego córkę Joannę. Nagrodę Efforty (kat. A, 1400 m) dla dwuletnich klaczy bardzo łatwo wygrała bezkonkurencyjna w roczniku dwulatków Inter Royal Lady. Było to już szóste jej zwycięstwo z rzędu. Natomiast na najdłuższym dystansie płaskim dla 3 l. i starszych folblutów, gonitwie o Nagrodę Sac-à-Papier (kat. B, 3200 m), najlepszy okazał się Salasaman, który szybko odrodził się po dotkliwej porażce w Wielkiej Warszawskiej, którą ukończył na przedostatniej pozycji.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń