MENU

Aktualności - Aktualności

Zachęcamy do zapoznania się z ostateczną listą startową gonitwy 3 (HH Sheikha Fatima Bint Mubarak Ladies World Championship IFAHR), uzupełnioną o dosiady amazonek oraz uwzględniającą wycofanie wałacha Albar oraz wycofanie dodatkowe ogiera Mangobei. Poniżej strona z Programu Gonitw:

HH Sheikha Fatima Bint Mubarak Ladies World Championship IFAHR_ok

Zagadkowa Nagroda Europy
17 sierpnia 2019

Niedziela 18 sierpnia będzie Dniem Arabskim na Służewcu. Aż w dziewięciu  z 11 gonitw staną na starcie te piękne i wytrzymałe konie. Będzie co podziwiać i czym się emocjonować.  Najważniejszą jest Nagroda Europy (kat. A, 2600 m, godz. 16.,30), rozgrywana na Torze Służewiec po raz ósmy w ramach światowego cyklu Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Cup.

 

Oceny szans koni na podstawie ich wcześniejszych występów oraz informacji ze stajni. Pierwsza gonitwa o godz. 14.15.

Przewidywania typerów.

W pliku do pobrania znajdują się wizytówki amazonek, które dosiądą koni w gonitwie HH Sheikha Fatima Bint Mubarak Ladies World Championship IFAHR (18.08.2019).

Ladies 2019

Dear Ladies,

please make sure you pack with you all racing tack and gear that you may need.

Był z pewnością jedną z największych osobowości w historii warszawskich wyścigów. Od wczesnej młodości pracował na torze. Własną stajnię zaczął prowadzić w 1957 r. trenując słabsze folbluty i półkrewki. Trzy lata później przejął jedną z trzech golejewskich stajni i ciągu kolejnych dziesięciu lat odnosił największe sukcesy. Jego konie aż dziewięciokrotnie wygrywały Derby na Służewcu, ustanawiając rekordową serię trzech wygranych z rzędu (1968-1970). W Wielkiej Warszawskiej triumfował siedem razy, w tym cztery razy z rzędu (1967-1970).

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń